Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Hije për sy Pearly Velvet Eyeshadow Plum 280

Kodi i produktit: 
PM_36Q821S9

7.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Hija e syve Pierre Cardin ju jep një ngjyrë perfekte dhe të ndritshme, ndjesi kremoze dhe të lëmuar pasi mund të përdoret e thatë ose e lagur dhe ka një pasqyrë kompakte, me jetë të gjatë

Përfitimet:

Ju jep ngjyrë të trashë dhe të fortë

Ndjenjë e butë dhe e butë

Mund të përdoret i thatë ose i lagësht

Të Qëndrueshme

Karakteristikat:

Ka një pasqyrë të integruar

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Hije për sy Pearly Velvet Eyeshadow Plum 280”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit