Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër për fytyrë - Porcelain Edition Blush On Cool Pink

Kodi i produktit: 
PM_T23LL9QH

9.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Porcelani Blush Pierre Cardin

Ka një formulë të shëndetshme natyrore dhe të gjallë, e përshtatshme për të gjitha ngjyrat e lëkurës

Skuqja e pluhurit Pierre Cardin ka një strukturë të lëmuar

Ndihmon gjithashtu që make-up-i të duket i butë në lëkurë. Falë teknologjisë së butë ultra të hollë të mikro-pigmentit, e cila i jep butësi të papërmbajtshme hijeve të matta.

Jep një pamje të guximshme, të fuqishme

Merrni gjallërinë e skuqjes që dëshironi, me një formulë të lehtë për t’u përzier dhe një ngjyrë me intensitet të lartë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër për fytyrë - Porcelain Edition Blush On Cool Pink”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit