Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër për fytyrë Selfie Ready Sicily 020

Kodi i produktit: 
PM_9M42OE1E

12.40 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Përsosni përbërjen tuaj të lëkurës me Pierre Cardin Selfie Ready Powder Glow Illuminator Blush dhe Highlight, e cila transformon përbërjen në art! Pudra për fytyrën e Pierre Cardin përmban katër ngjyrat që ju nevojiten. Lehtësoni, dimensiononi ose nxirrni fytyrën tuaj. Pierre Cardin Selfie Ready Powder Glow Illuminator Blush dhe Highlight përshtatet për çdo ton të lëkurës me teksturat dhe ngjyrat e saj. Harmonia e përsosur e toneve rozë dhe rozë me produktin e make-up Pierre Cardin është me ju ... Ju do të admironi shkëlqimin dhe gjallërinë e pasqyruar në lëkurën tuaj ... beenshtë formuluar në përputhje me standardet ndërkombëtare. Nuk është testuar në kafshë. Ju mund ta përdorni këtë produkt në mënyra të ndryshme, varësisht nga rezultati që dëshironi të arrini. Me furçën e duhur të përbërjes

Duke përzierë të gjitha ngjyrat ose tonet që preferoni dhe duke i aplikuar në tërë fytyrën tuaj, mund të arrini një ngjyrë të shëndetshme, natyrale dhe të gjallë të lëkurës në pak sekonda. · Mund të përdorni ngjyra të lehta si pluhur. · Mund të përdorni ngjyra të errëta si skuqje.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër për fytyrë Selfie Ready Sicily 020”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit