Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër për fytyrë Top Face Instyle Blush On 005

Kodi i produktit: 
PM_7997XTS6

5.95 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karakteristikat e produktit

Ai i jep lëkurës tuaj një pamje të gjallë, natyrale dhe të rinovuar me alternativa të ngjyrave mat dhe të ndritshme, të përshtatshme për çdo ton të lëkurës. Macadamia dhe Camelia Oil në formulën e tij ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të lagështisë.

Si të përdoret

Me mundësi mat dhe me shkëlqim, aplikoni produktin që dëshironi të aplikoni duke e shpërndarë në mënyrë të barabartë në mollëzat dhe faqet tuaja me lëvizje lart me ndihmën e një furçe skuqjeje.

Lloji i lëkurës

Në dispozicion për të gjitha llojet e lëkurës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër për fytyrë Top Face Instyle Blush On 005”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit