Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Qante pune me vegla mix 44pcs

Kodi i produktit: 
PM_G6AOZP9B

58.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

KOMPLETI I MJETEVE 44 cope

Një grup me shumicën e mjeteve të dobishme në shtëpi, duke përfshirë produkte YATO me cilësi të lartë.

Të gjithë elementët dorëzohen në një kuti të qëndrueshme, praktike me hapësirë ​​të veçantë për çdo mjet. Kutia ka bravë dhe doreza. Kur paloset, ajo merr formën e një çante që e bën të lehtë ruajtjen e mjeteve bazë në një vend dhe transportimin e tyre në vendin e punës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit