Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Qeles i kombinuar 41mm Yato YT-0041

Kodi i produktit: 
PM_QGZC71H2

47.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kthesë unaze Yato e bërë nga aliazh çeliku krom-vanadium me cilësi të lartë (CrV 6140). Ky çelës është i përshtatshëm për përdorim profesional, duke përballuar 60% më shumë çift rrotullues sesa kërkohet nga standardi përkatës DIN.

Sipërfaqja është pjesërisht saten dhe e lëmuar në një shkëlqim të lartë. AS-Drive është një profil i përmirësuar për çelësat e prizës dhe prizës, në këtë rast për vrima.

Profili i brendshëm është i formuar në një kurbë të lehtë. Si rezultat, forca kryesore nuk vepron drejtpërdrejt në skajin e vidës, por në sipërfaqe, gjë që redukton ndjeshëm konsumin e vidës dhe ndihmon në heqjen e vidhave tashmë të dëmtuara.

 

 

Të dhënat teknike
madhësia 41 mm
gjatësia e çelësit (L) 475 mm
gjerësia e çelësit (B) 83,7 mm
gjerësia e syrit (D) 61,6 mm
trashësia e çelësit (S1) 16.3 mm
trashësia e çelësit (S2) 20.3 mm
materiali CrV 6140
standardet DIN 3113
Funksioni AS-DRIVE

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit