,

QENI NJERI I ZGJIDHUR

Disponueshmëria:

Ka stok


8.70 

Ka stok

Krahasoni

Në një kohë errësire dhe dëshpërimi kur dolën ca zuzarë të rinj të çuditshëm… Vetëm një polic me kokë qeni mund t’i bënte ballë Shko dhe kapi!!! Viti:2018 Faqe: 224 Autori: DAV PILKEY Zhanri: Per Femije Shqip 15-7 vj.c

SKU: PM_7U9RMBQM Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “QENI NJERI I ZGJIDHUR”

Nuk ka ende komente.