Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Qirinj dekorues I-Glow, 12 copë, me dritë LED dhe telekomandë

Kodi i produktit: 
PM_OG355H69

11.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

  • Qirinj me dritë LED dhe telekomandë ;
  • Set 12 copë ;
  • Lartësia : 10.2cm ;
  • Punojnë me 14 bateri AA 1.5V të cilat janë të përfshira në paketim ;
  • Qirinjtë mund të ndizen përmes telekomandës në dy mënyra :
    Intensitet të njejtë të dritës  ;
    ​Intensiteti të dritës që ndryshon ashtu që të duket si flakë e vërtetë .
  • Posedojnë kapëse në pjesën e poshtme .

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit