Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Qirinj dekorues me dritë LED

Kodi i produktit: 
PM_RARP9IA7

6.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Qirinj LED dekorues me dritë LED - SET 4 copë
Dimensionet: 7.5 x 6 cm (diametri, lartësia)
Materiali: Dyll parafini (paraffin wax)* Punojnë me bateri të cilat janë të përfshira
Intensiteti i dritës ndryshon ashtu që të duket si flakë e vërtetë
Posedon opsionin te ndezjes përmes timer ku rrin ndezur 6 orë dhe fiket 18 orë në mënyrë automatike për çdo 24 orë, pra e ndezni një herë dhe drita do të ndizet për çdo ditë në të njejtën kohë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit