Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

 Qirinj LED me telekomandë SET 10 copë 

Kodi i produktit: 
PM_LF63SH3Z

10.00 

(-50%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

 Qirinj LED me telekomandë SET 10 copë
 Dimensionet: 10.2 x 1.5 cm (lartësia, diametri
 Punojnë me 12 bateri AAA 1.5V të cilat janë të përfshira
 Posedojnë opsionin e ndezjes përmes timer për 6 orë dhe pastaj fiket në mënyrë automatike, pra i ndezni një herë dhe drita do të ndizet për çdo ditë në të njejtën kohë
 Intensiteti i dritës ndryshon ashtu që të duket si flakë e vërtetë
Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit