, ,

Raki kumbulle Borea

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 76237

Traditionell produzierte hochwertige Brandy von lokalen Pflaumen. 1l

Qualität und Qualität garantiert

7.00 

Vorrätig

Raki cilesore e prodhuar ne menyre tradicionale nga kumbullat vendore. 1L

Cilesi dhe kualitet i garantuar

Artikelnummer: PM_TXD4PP79 Kategorien: , , Schlagwörter: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Raki kumbulle Borea”

Nuk ka ende komente.