, , ,

Raki rrushi Borea

Disponueshmëria:

Ka stok


5.00 

Ka stok

Krahasoni

Raki rrushi e prodhuar ne menyre tradicionale nga rrushi i perzgjedhur nga vreshtat tona , e cila maturohet ne fuqi druri. 1L

Cilesi dhe kualitet i garantuar

SKU: PM_A846KG2X Kategori: , , , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Raki rrushi Borea”

Nuk ka ende komente.