, ,

Raki thane Borea

Disponueshmëria:

Ka stok


15.00 

Ka stok

Krahasoni

Raki thane e prodhuar ne menyre tradicionale nga thanat vendore . Shije perfekte!  1L

Cilesi dhe kualitet i garantuar

SKU: PM_F7ECWXVA Kategori: , , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Raki thane Borea”

Nuk ka ende komente.