Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ratifikuese YATO 2800W 230mm

Kodi i produktit: 
PM_U71NI4XI

139.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mulli këndor YATO me fuqi 2800 W dhe shpejtësi rrotullimi 6600 rpm dhe një disk 230 mm.
Ka një dorezë rrotulluese.
Një shesh shumë i fortë për profesionistët.
E përkryer për prerjen dhe bluarjen e metaleve dhe materialeve të ndërtimit mineral.
Produkti mbulohet nga shërbimi i zgjeruar YATO Premium, për ta përdorur atë, pajisja duhet të regjistrohet në faqen e internetit të prodhuesit brenda 30 ditëve nga data e blerjes.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit