Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Redragon Kumara K552 White RGB Mechanical Gaming Keyboard

Kodi i produktit: 
PM_7O8G5V6Z

49.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

18 mënyra të ndryshme ndriçimi RGB.

Baza e qëndrueshme e tastierës e bërë nga alumini i shkallës së avionëve.

Dizajn kompakt i kursimit të hapësirës me 87 tasta me madhësi të plotë.

Çelësa mekanikë të personalizuar të dizenjuar për lojëra me qëndrueshmëri dhe përgjegjshmëri më të madhe.

Çelësa mekanikë me rezistencë të mesme dhe reagime të prekshme të prekshme.

12 çelësa multimedial të kombinuar me çelësat FN.

Çelësa të Zëvendësueshëm të Përdoruesit.

Çelësi WIN mund të çaktivizohet.

Për Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista dhe Windows XP.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Redragon

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Redragon Kumara K552 White RGB Mechanical Gaming Keyboard”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit