Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Tonik freskues Pierre Cardin 200ml,

Kodi i produktit: 
PM_NX8J3YCV

5.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Toniku freskues i fytyrës pastron dhe hidraton lëkurën tuaj me formulën e tij të veçantë. Ndërsa ruan ekuilibrin natyror të lagështisë së lëkurës falë Panthenolit dhe Vitaminës E në përmbajtjen e saj, aroma e përzgjedhur me kujdes ju ndihmon të ndiheni të freskët me ekstrakte të Aloe Vera dhe kastravecit. Përdorimi: Pas larjes dhe tharjes së fytyrës me xhel pastrues të fytyrës Pierre Cardin, vendoseni atë në fytyrën, qafën dhe zonën e dekoltesë me ndihmën e një pambuku. Në dispozicion për të gjitha llojet e lëkurës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pierre Cardin

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Tonik freskues Pierre Cardin 200ml,”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit