Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Robot Clementoni Galileo 59158, MC 4.0

Kodi i produktit: 
PM_922Q323N

19.90 

(-43%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Për dashamirët e teknologjisë robotike, tashmë është "Mein Robot", një robot interaktiv që ekzekuton komanda, zbulon pengesat nga distanca falë sensorit ultrasonik dhe i avullon ato për të mësuar parimet e teknologjisë robotike dhe për të mësuar shumë njohuri rreth elektronikës. Argëtohuni me montimin e robotit dhe programimin me kartën elektronike për të krijuar shumë rrugë dhe sfidoni miqtë tuaj me entuziazëm për të kërkuar metal me magnet dhe për të kryer shumë funksione të tjera...Shumë detyra argëtuese! Falë pjesëve të shumta të këmbyeshme të përfshira në komplet, "Mein Roboter MC 4.0" mund të ndryshohet pa pushim. Udhëzimet gjithëpërfshirëse të ilustruara ju udhëzojnë hap pas hapi përmes montimit dhe programimit. Kjo lojë e bazuar në metodën Mint promovon shkathtësinë, zgjuarsinë dhe kreativitetin.
Gama e Teknologjisë bazohet në metodën Mint, e cila është zhvilluar me qëllim të zhvillimit të shkathtësive të shkencës, teknologjisë, inxhinierisë dhe matematikës. Eksperimentimi u lejon fëmijëve të optimizojnë aftësitë e tyre dhe të zgjerojnë njohuritë e tyre në fushën shkencore dhe teknologjike. Qëllimi i Mint është t'u japë fëmijëve aftësitë, njohuritë dhe përvojën e nevojshme për të përballuar sfidat teknologjike të së ardhmes.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit