Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Rrafshues elektrike druri 800w 260 m/min, 75x457mm

Kodi i produktit: 
PM_Q22M93UU

71.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Rul udhëzues është bërë nga alumini, i cili rrit jetën e tij të shërbimit dhe e bën atë rezistent ndaj temperaturave të larta

Diametri i rulit të përparmë (16 mm) ju lejon të punoni në vende të vështira për t'u arritur

Mulli ka një bllokim çelësi për funksionim të vazhdueshëm, i cili lejon kontroll më të madh mbi pajisjen

Mundësia e animit të mbulesës së rripit gërryes pas ngritjes lejon bluarjen me pjesën e sipërme të përparme të rripit gërryes, e cila lehtëson ndjeshëm punën në vende të vështira për t'u arritur

Doreza ergonomike me mbivendosje jo të rrëshqitshme dhe dorezë shtesë me kënd të rregullueshëm të pjerrësisë rrisin komoditetin e funksionimit të pajisjes

Fuqia: 800W

Intensiteti i tingullit: 101.4dB

Tensioni i furnizimit: 230V ~ 50HzV

Sipërfaqja e bluarjes: 75x146mm

Përmasat e rripit gërryes: 457x75 mm

Shpejtësia e rripit gërryes: 260m / min

Diametri i rulit udhëzues: 16 mm

Përmasat e bluarësit: 300x140 mm

Pesha: 3.1 kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Rrafshues elektrike druri 800w 260 m/min, 75x457mm”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit