Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Rrafshuese me rryp 730W 75x457mm

Kodi i produktit: 
PM_3HK4U1QQ

45.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

VERTO Sander rripi 730W, rrip pa mbarim 75x457 mm. Shpejtësia e udhëtimit Tensioni Madhësia e rripit Fuqia Aksesorë shtesë Blues rripi 730W, rrip pa fund 75 x 457 mm, shpejtësi rripi 260 m / min, sipërfaqe aktive bluarje 75 x 130 mm, dimensionet e makinës ) 260 x 130 mm, pesha 2.75 kg, aksesorë: qese pluhuri, rrip gërryes, intensiteti i zërit 104.3 dB Lëmues i rripit VERTO me një fuqi prej 730 W është një mjet praktik dhe i përshtatshëm. Projektuar për bluarjen sipërfaqësore të drurit ose metalit të veshur me llak, si dhe lustrim, heqjen e ndryshkut ose përfundimin e sipërfaqeve të betonit. Ka një sistem të integruar të nxjerrjes së pluhurit, një dorezë të rehatshme me dy materiale dhe është e pajisur me një kyç çelësash që mundëson funksionim të vazhdueshëm

Më shumë informata

Modeli

Verto

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit