, ,

Rrafshuese stiropori 600x130mm

Disponueshmëria:

Ka stok


3.75 

Ka stok

Krahasoni

Rrafshuese stiropori 600x130mm, i destinuar për zbutjen dhe rrafshimin e suvasë. Bërë nga materiali i fortë, i cili siguron jetë të gjatë. Mosndezshmëria e polisterolit garanton siguri gjatë operimit. 

SKU: PM_B4YUYQT8 Kategori: , , Etiketa: ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Rrafshuese stiropori 600x130mm”

Nuk ka ende komente.