Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Rrëshqitëse për fëmijë Topogan Pilsan, e kuqe

Kodi i produktit: 
PM_IFYQC1XS

40.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mosha e përdorimit 12+ muaj

- Maks. Kapaciteti mbajtës 25 kg

- Konfigurim i lehtë

-E qëndrueshme dhe e sigurt

- Rrëshqitje ergonomike

-E shkëputshme nuk zë hapësirë

- Lëndë e parë e përshtatshme për shëndetin e fëmijëve që nuk përmban substanca kancerogjene

 

Përmasat e produktit: 60 x 123 x 72 Cm

Përmasat e produktit të paketuar: 27 x 109,50 x 59 Cm

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

Pilsan

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit