,

Rruga në të cilën rrallë shkohet

Disponueshmëria:

Ka stok


8.00 

Ka stok

Krahasoni

Libri i psikanalistit bashkëkohës Scott Peck “Rruga në të cilën rrallë shkohet” është nga më të lexuarit në botë. Njerëzit kanë gjetur në të një analizë të vërtetë dhe të sinqertë për ngritjen shpirtërore të vetvetes. Ky libër, më mirë se një duzinë ilaçesh, mund ta ndihmojë e ta lehtësojë secilin prej nesh për të bërë një zgjedhje sa më të drejtë, veçanërisht, kur gjendemi në udhëkryq  -Viti I botimit: 2015       -Faqe: 311    -Autori: Scott Peck

SKU: PM_2HJ1669A Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Rruga në të cilën rrallë shkohet”

Nuk ka ende komente.