Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Rubairat

Kodi i produktit: 
PM_XL7MM64N

4.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Rubairat janë një nga veprat poetike më të bukura të botës. Janë aq të kjarta sa munt të merren vesh lehtë prej cilitdo këndonjësi të zakontë, aqë të thella nga kuptimi, sa një Rubai vlen disa togje vëllimesh, aqë moderne nga mejtimet dhe ndjenjat...

          -Viti I botimit: 2007      -Faqe:98   - Autori:Omar Khayyam

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit