Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sandale Dr Luigi

Kodi i produktit: 
PM_2YXEM854

23.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sandale prej lëkure verore për femra. E vetmja e prodhuar në bashkëpunim me specialistë të njohur ortopedik, përbëhet nga prerje dhe kthesa speciale ergonomike që rrisin vetitë parandaluese dhe veçanërisht amortizimin e peshës trupore gjatë ecjes. Të gjitha materialet që vijnë në kontakt me lëkurën janë 100% natyrale.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Dr Luigi

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit