Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sandale pune S1 SRC 82-080-45

Kodi i produktit: 
PM_U2XM6B29

32.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Materiali: Lekurë

Nr: 40 – 45

Sandale pune S1 SRC, këpucë të prodhuara sipas S1 SRC (SRC – rezistencë ndaj rrëshqitjes në dysheme qeramike të mbuluara me tretësirë ​​të dodecilsulfatit të natriumit (SLS) dhe dysheme çeliku të mbuluara me glicerol), rezistent ndaj konsumimit, vajit, benzinës dhe tretësve të tjerë organikë, antielektrostatike.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VESHMBATHJES PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit