Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sbox Bluetooth Speaker BT-160BL

Kodi i produktit: 
PM_F623Z3II

14.90 

(-15%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Speaker BT 160 portativ Bluetooth për të dëgjuar muzikën kudo ku shkoni dhe me një kohëzgjatje të gjatë të baterisë.
Për më tepër, shkalla e plotë, tingulli natyror me bas të rëndë janë karakteritikë e lartë e këtij speakeri.
Altoparlant Bluetooth 2.1 + ERD
Mbështet radion FM,
Slot Micro SD,
Fuqia: 3W
Përgjigja e frekuencës: 20Hz - 20KHz
Gama e transmetimit: 10 metra
Tensioni i funksionimit: 3.7 - 4.2V
Tensioni i karikimit: USB 5V DC
Gama e frekuencës FM: 87-108 MHz
Materiali: plastikë/ metalike
Bateria e Li-jonit të rimbushshëm 300 mAh

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit