Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

SBOX HDD CASE HDC-2562 2.5" USB 3.0

Kodi i produktit: 
PM_6GTD89X1

12.90 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Strehimi për disqe 2,5 "
Shkalla e transferimit: deri në 5 Mbps
Mbështetje për HDD ose SSD 2.5
Kapaciteti maksimal deri në 2 TB
Treguesit LED për furnizimin me energji elektrike dhe transferimin e të dhënave
Fuqia: USB (pa furnizim të jashtëm me energji elektrike)
Ndërfaqja: USB 3.0
Ngjyra: E zezë
Përmasat: 130 x 78 x 12.3 mm
Materiali: Stenda plastike dhe streha prej alumini

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sbox

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “SBOX HDD CASE HDC-2562 2.5" USB 3.0”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit