Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sekreti I Shpirtit Binjak

Kodi i produktit: 
PM_8IIJEEDT

7.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E keni menduar ndonjëherë se çfarë duhet për të gjetur dashurinë e jetës? A nuk ëndërroni edhe ju të gjeni një partner që do t’ju dashurojë e adhurojë? “Sekreti i shpirtit binjak” është një libër që do t’ju tregojë se si të merrni kontroll mbi jetën tuaj dhe mbi fatin e romancës tuaj duke përdorur ligjin e tërheqjes. Të gjesh dashurinë e vërtetë është një mision i mundur për të gjithë njerëzit e çdo moshe, gjithmonë nëse janë të gatshëm ta përgatisin veten që të shndërrohen në magnete dashurie. Arielle Ford e di këtë nga eksperienca personale. Ajo e gjeti shpirtin e saj binjak në moshën 44-vjeçare.Ata u fejuan tre javë më vonë. Sipas kësaj formule magjike, universi sjell në jetën tonë njerëz dhe gjëra në bazë të sistemit të besimit.Nëse ti vetë nuk beson se do ta gjesh shpirtin tënd binjak,me shumë mundësi nuk do ta gjesh kurrë atë. Ndërsa, nëse ti vërtet beson se njeriu i duhur jo vetëm që është aty jashtë, por edhe po kërkon për ty, atëherë me siguri do ta gjeni dashurinë e vërtetë.          -Viti I botimit: 2013      -Faqe:248   - Autori:Arielle Ford

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Sekreti I Shpirtit Binjak”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit