,

SENCOR SHS 0900GD Dredhuese për flokë 45 W

Disponueshmëria:

Ka stok


58.00 

Ka stok

Krahasoni

Sipërfaqja prej titani e hekurit për kaçurrela garanton kaçurrela të shpejtë të flokëve, lëvizje të qetë rrëshqitëse të hekurit për kaçurrela dhe flokë shtesë me shkëlqim
11 cilësimet e temperaturës (120-220 ° C) ndihmojnë për të arritur rezultate të shkëlqyera në lloje të ndryshme flokësh

5 shpejtësi, 10 cilësime kohore (3-12 s)
Valët në të dy anët – djathtas dhe majtas – për simetri të përsosur ose një pamje natyrale
Kablloja me gjatësi salloni 2 m garanton fleksibilitet më të madh
Dizajn i zgjuar kundër efekteve të nxehtësisë, i cili parandalon djegiet e gishtave

– Konsumi i energjisë: 45 W
– Dimensionet (gjerësia × thellësia × lartësia): 375 × 65 × 65 mm
– Pesha: 460 g