Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

SENCOR Toothbrush SOX 004BK

Kodi i produktit: 
PM_GDSUH6F5

12.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Toothbrushes Prodhuesi: Sencor Karakteristikat Kryesore SOX 004BK Kombinohet me furça dhëmbësh SENCOR SOC 1x, SOC 2x dhe SOC 3x Pjesë silikoni për pastrimin e gjuhës Fije qendrore silikoni për një kujdes shtesë të ndjeshëm Furça të veçanta me treguesin e gjendjes së furçës së dhëmbëve, të cilat humbasin ngjyrën me përdorim dhe në këtë mënyrë tregon kohën ideale të zëvendësimit Heq më shumë pllakë bakteriale sesa një furçë dhëmbësh manuale Zëvendësim shumë i thjeshtë I përshtatshëm për larjen e përditshme 4 copë në 1 pako

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “SENCOR Toothbrush SOX 004BK”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit