Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

SENCOR Toothbrushes SOX 001

Kodi i produktit: 
PM_L39O244N

5.20 

(-26%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lloji i Produktit: Toothbrushes Prodhuesi: Sencor Formë W për pastrimin e njëkohshëm me dy dhëmbë 4 koka në një paketë kompakte I përshtatshëm për larjen e përditshme Kur pastroni dhëmbët në mënyrë të saktë, çdo dhëmb individual është i pastruar më shumë se 2 500 herë. Zëvendësim shumë i thjeshtë Koka e furçës së dhëmbit është bërë për përdorim të përditshëm falë fijet e saj të imëta të shpojave që mbështesin rigjenerimin e mishrave të dhëmbëve dhe ndihmojnë në parandalimin e sëmundjeve të dhëmbëve.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Sencor

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “SENCOR Toothbrushes SOX 001”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit