Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Server QNAP TS-130

Kodi i produktit: 
PM_897RYZ84

166.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Server NAS i përballueshëm për ruajtjen e skedarëve dhe transmetimin multimedial me mbrojtje nga Snapshot. Përfshin një çip 4-bërthamor RealTek RTD1295, i cili punon me frekuencë prej 1.4 GHz dhe ka 1 GB memorie të sistemit DDR4 së bashku me 4 GB memorie flash (Dual boot OS). Ndërfaqja: 1 x 3.5 " SATA 6 Gb / s, 3.Gb / s (pajtueshmëria me disqet 2.5 "); 1 x GbE RJ45, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen 1.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Garancioni

12 muaj

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit