Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Server QNAP TS-431P3-4G

Kodi i produktit: 
PM_6329IU19

568.95 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Ruajtja e të dhënave në rrjet për shtëpi dhe zyra të vogla të mundësuar nga një procesor quad-core Annapurna Labs Alpine AL-314 me një frekuencë prej 1.7 GHz. Sistemi plotësohet nga 4 GB RAM që zgjerohet në 8 GB. Njësia përmban katër pozicione 3.5 "SATA 6 Gb / s, 3 Gb / s. Ndërfaqja: 1x RJ45, 1x 2.5GbE 3x USB 3.2. Përmasat 169 x 160 x 219 mm, pesha 2.01 kg.

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Garancioni

  12 muaj

  Prodhuesi

  Shteti

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit