Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Oferta 2: Furrë elektrike Vivax BO-654PH G & Pllakë elektrike Vivax BH-042VC

Kodi i produktit: 
PM_6NAH32X8

279.00 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Furrë elektrike Vivax BO-654PH

Piqni më shpejt dhe më lehtë! Janë 5 programe që do ta bëjnë më të lehtë për ata që nuk u pëlqen t'i ndërlikojnë gjërat shumë - nga programi klasik i ngrohjes së ngrohësit të sipërm dhe të poshtëm, deri në modalitetin Eco, për ata që janë të ndërgjegjshëm për mjedisin. E thjeshtë por efektive!
Karakteristikat themelore
Fuqia e furrës (V): 240
Vëllimi i furrës (L): 65
Lartësia (cm): 57.5
Gjerësia (cm): 59,5
Thellësia (cm): 59.5
Numri i funksioneve të pjekjes: 5
Mënyra e kontrollit: Mekanike
Ekrani LED: Jo.
Funksioni ECO: Po
Karakteristika te tjera
Klasa e energjisë: A

Pllakë elektrike Vivax BH-042VC

Pesha (kg): 9.6
Lloji i pllakës: Qeramike
Lloji i menaxhimit: Dixhital
Gjerësia (cm): 59
Gjatësia (cm): 52
Nivelet e rregullimit të fuqisë: 9
Funksionet shtesë: Bllokimi për fëmijë
Karakteristika te tjera
Funksioni i kohëmatësit: po

 

Më shumë informata

Modeli

Vivax

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Pranverore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit