Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set 3 Filtrash Sedimenti per sistemin Absolute Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_7PRUKZCH

27.85 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Këto tre filtra zëvendësues të Ecosoft janë të domosdoshëm për përpunimin e ujit për ushqim.

Kompleti i filtrave zëvendësues të Ecosoft 1-2-3 siguron:

Ujë të pastër pa rërë, ndryshk dhe erë klori;

Jeta juaj do të ndryshojë me ardhjen e filtrit Ecosoft, sepse: do të merrni një burim të ujit të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt;

Rekomandohet të zëvendësoni filtrat të paktën një herë në 3 muaj pa marrë parasysh vëllimin e ujit të pastruar.

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit