Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Oferta 3 : Mikrovale Vivax MWOB-2015G X, Furrë elektrike VIVAX BO-658FXHTD X & Pllakë elektrike Vivax BH-022VC

Kodi i produktit: 
PM_BKJYW45E

399.00 

(-25%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mikrovale Vivax MWOB-2015G X

\Fuqi dhe kapacitet të lartë, në këtë mikrovalë ju do ta ringrohni ose do të bëni pjatën tuaj të preferuar në një çast. Pavarësisht nëse dëshironi të gatuani, ngrohni, shkrini ose skuqni, me funksionin e nisjes së shpejtë nuk ka më pritje të gjata për përfundimin e mikrovalës. Ai përmban gjithashtu një Timer, kështu që ju mund të prisni përfundimin e programit në qetësi, pa frikë se ushqimi do të digjet.
Fuqia [W]: 1250
Vëllimi i furrës [l]: 20
Ekrani LED: Po
Kontrolli i funksionit: Dixhital
Kapaciteti [L]: 20
Funksione shtesë: Funksioni i shkrirjes, Shkrirja sipas peshës së përbërësit, Sinjali i përfundimit të gatimit, Bllokimi i sigurisë për fëmijët
Fuqia e skarës [W]: 1000
Lartësia (cm): 34.35
Gjerësia (cm): 59,5
Thellësia (cm): 38.2
Karakteristika te tjera
Ngjyra: E zezë, Detaje inox

Furrë elektrike VIVAX BO-658FXHTD X

Fuqia e furrës (V): 240
Vëllimi i furrës (L): 65
Lartësia (cm): 57.5
Gjerësia (cm): 59,5
Thellësia (cm): 59.5
Numri i funksioneve të pjekjes: 8
Mënyra e menaxhimit: Dixhitale
Ekran LED: Po
Funksioni ECO: Po
Karakteristika te tjera
Klasa e energjisë: A

Pllakë elektrike Vivax BH-022VC

Ideale për kuzhina të vogla, pianura prej qelqi-qeramike Vivax Domino mundëson gatim më të shpejtë dhe më efikas. Falë shpërndarjes së barabartë të nxehtësisë, do të arrini ushqime të përpunuara në mënyrë perfekte me më pak konsum të energjisë. Mbrojtja e fëmijëve është kujdesur për të vegjlit tuaj.
Karakteristikat themelore
Pesha (kg): 4.7
Lloji i pllakës: Qeramike
Lloji i menaxhimit: Dixhital
Gjerësia (cm): 28.8
Gjatësia (cm): 52
Fuqia e zonës së fuqisë 1 (W): 1800
Fuqia e zonës 2 (W): 1200
Nivelet e rregullimit të fuqisë: 9
Funksionet shtesë: Fikja automatike e sigurisë, Bllokimi për fëmijët
Funksioni i kohëmatësit: po

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shteti

Modeli

Vivax

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Pranverore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit