Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Aparat Espresso me Gota Termo

Kodi i produktit: 
PM_7C624H21

92.80 

(-4%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky set përmban Aparat per Espresso dhe gota qelqi  80 ml

Dozeri i aparatit eshte çelik i pandryshkshëm për 1 dhe 2 kupola me funksion te avullit dhe ujit te nxehte me rezervuar prej 1.5 L. Mbajtsja e poshtme mbledhe papastertite dhe pastrohet lehte. Shpenzimet energjetike jane 1140 W dhe presion prej 15 bar. Bashke me aparat vien edhe dy filtra.

 

 

 

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Lamart, Sencor

Shteti

,

Prodhuesi

,

Koha e dërgesës

Garancioni

24 muaj

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit