Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Eau De Parfum Carolina Herrera 212 Heroes 50ml

Kodi i produktit: 
PM_Q11DRRK6

149.99 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

212 Heroes Forever Young nga Carolina Herrera është një aromë me lule me fruta për femra. Kjo është një aromë e re. 212 Heroes Forever Young u lançua në vitin 2022. 212 Heroes Forever Young u krijua nga Marie Salamagne, Alberto Morillas dhe Dora Baghriche. Notat kryesore janë mjedra dhe portokalli mandarin; notat e mesme janë Jasemini dhe Lulja e Portokallisë; notat bazë janë kedri dhe dru sandali.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit