Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Eau De Parfum Carolina Herrera 80ml, 100ml

Kodi i produktit: 
PM_7A54F7B1

240.98 

(-8%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Koleksioni i njohur i parfumeve GOOD GIRL nga Carolina Herrera ka mirëpritur aromën e tij më të re, Very Good Girl Glam. Kësaj radhe, stiletoja me firmë është një ngjyrë e kuqe vishnje shkëlqyese. Linja ka pasur tashmë një numër shishe të kuqe: edicioni përvjetor i Carolina Herrera Good Girl Ruby Sparkle Collector Edition, Very Good Girl nga Quentin Bisch dhe Louis Turner, aromë me vetiver në kontrast trëndafili.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit