Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set për torte Lamart LT3039

Kodi i produktit: 
PM_D8B1Z3II

21.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Prodhuesi: Lamart Kodi nga Prodhuesi: 42001282 Set enësh për pjekje 15 pjesësh Rezistenca ndaj ndryshimeve të larta të temperaturës: -60 ° C deri 230 ° C pa ndryshime në vetitë. Produkti mund të largohet lehtë dhe shpejtë nga sipërfaqja e brumit. Mund të pastrohet dhe në lavatriçe. Produkti përmban enën për pjekje, enën për 6 muffins,lugë silikoni, 6 forma të ndryshme dhe 6 silikone për muffins Specifikatë kryesore Dimensionet Ena për pjekje (38x26x1.9cm)

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Lamart

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Set për torte Lamart LT3039”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit