Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Filtera për fshesë iRobot Set seria 600

Kodi i produktit: 
PM_NR19JUSV

35.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky komplet i rimbushjes ka gjithçka që ju nevojitet për të vazhduar me mirëmbajtjen e rregullt të robotit tuaj Roomba® 600 Series. Paketa përfshin mjet pastrimi të rrumbullakët, furçë anësore të rrotullimit, tre filtra AeroVac,, një furçë me qime dhe furçë rrahjeje. E pajtueshme vetëm me Serinë Roomba 600. Furça anësore në këtë komplet, është e përputhshme me modulin e furçës anësore SKU

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit