Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Filtrash 4-5 RO0COCONUT sistemi Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_1R8E9XIG

56.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një grup filtrash zëvendësimi të destinuar për përdorim në fazat e 4-të dhe të 5-të.

Përfitimet nga set Filtrash 4-5 RO0COCONU:

Zgjerimi i kapacitetit deri në 190 L në ditë

Zëvendësimi i filtrave vetëm një herë në 12-18 muaj.

Burimi i ujit të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt.

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit