, , ,

Set Filtrash 4-5 RO0COCONUT sistemi Ecosoft

Disponueshmëria:

Ka stok


56.25 

Ka stok

Krahasoni

Një grup filtrash zëvendësimi të destinuar për përdorim në fazat e 4-të dhe të 5-të.

Përfitimet nga set Filtrash 4-5 RO0COCONU:

Zgjerimi i kapacitetit deri në 190 L në ditë

Zëvendësimi i filtrave vetëm një herë në 12-18 muaj.

Burimi i ujit të pijshëm absolutisht të pastër dhe të sigurt.

SKU: PM_1R8E9XIG Kategori: , , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Set Filtrash 4-5 RO0COCONUT sistemi Ecosoft”

Nuk ka ende komente.