Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Gaming 4 në 1 MS ELITE C500

Kodi i produktit: 
PM_I8L98B1U

32.00 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Set i përshtatshëm për adhurues të videolojërave. Një pako me të gjithë aksesorët e nevojshëm. Përmban një tastierë gaming me ndriçim shumëngjyrësh LED, sipërfaqe metalike dhe pushuese dore. Kyçeni dhe luani. Maus gaming me 7D, mbështjellëse gome të zezë, 7 ngjyra si dhe kabllo të endur 1.5m. Ndizeni dhe luani. Kufjet ABS të zeza me kornizë të kuqe pajisen me kontrollin e volumit nga kabllo, USB +2 x 3.5 mm stereo, me mikrofon rrotullues si dhe dritë të kuqe LED. Gjatësia e kabllos është 2m. Maus pad është punuar nga goma cilësore dhe tekstili ku ka sipërfaqe 300 x 250 x 3 mm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit