Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Set Hekur për Hekurosje Philips dhe Aparat për cukla

Kodi i produktit: 
PM_QMSSKX7T

52.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Philips DST3020/20

Lloji: hekur me avull

Fuqia: 2200 W

Pllakë ngrohëse: qeramike

Rezervuari i ujit: 300 ml

Avulli i vazhdueshëm: 35 g/min

Avulli Total: 160 g

Gati për përdorim: në 35 s

Modaliteti i kursimit të energjisë

Funksioni vertikal i avullit: mund t'i freskoni rrobat direkt në varëse dhe të hiqni rrudhat nga pëlhurat e varura si perdet Rrëshqitës i integruar për heqjen e gurëve Ndalimi i pikave: sistem kundër pikimit Uji i përshtatshëm i rubinetit Funksioni i spërkatjes Majë me saktësi të trefishtë Rryma: 220-240 V Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.9 m Përmasat: 12.1 x 14.3 x 29 cm Pesha neto / bruto: 1.2 / 1.5 kg Ngjyra: e kaltër

 

 

Pajisje e dobishme për heqjen e cuklave nga veshjet, batanije dhe tekstile të tjera, përmes të cilave rrobat tuaja do të duken si të reja për një kohë më të gjatë.
Forma ergonomike përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj.
Furnizimi me energji elektrike: bateri 2xAA,

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit