Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Set i darave dhe kaqavidave

Kodi i produktit: 
PM_CFY93CWZ

66.39 

(-20%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Seti i veglave NEO përbëhet nga 33 elementë të përbërë nga çeliku vanadium të kromit me cilësi të lartë. Kompleti përfshin pincë universale dhe të zgjatura, kaçavida (të sheshta dhe të kryqëzuara), kthesë 1/4 “. Kompleti përfshin një grup të pasur me prizat 1/4” (në madhësi nga 5 deri në 14 mm) dhe copa kaçavidë (kryq, hex, etj.) Torx me një vrimë. Qëndrueshmëria e lartë e pjesëve të kaçavidave është arritur falë përdorimit të çelikut S2. Plotësues janë shtrirje të dobishme, një varen dhe një përshtatës tip. E tërë është dorëzuar në një rast praktik. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit