Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set kaçavidash 5 cop NEO

Kodi i produktit: 
PM_M8NH3ER5

21.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Seti i kaçavidave precize NEO përfshin 5 kaçavida : kryq dhe të sheshtë të çarë .

Shkopi i kaçavidave është bërë nga çeliku i molibdenit të kromit jashtëzakonisht të qëndrueshëm .

Kaçvidat trajtohen me nxehtësi për të marrë rezistencë të përshtatshme ndaj lakimit dhe ngurtësisë .

Kaçavida ka majë magnetike .

Fole rrotulluese në dore lejon shtrëngimin e saktë të vidhave .

Dorezat me dy materiale janë rezistente ndaj kimikateve , vajrave dhe yndyrnave .

Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve .

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Set kaçavidash 5 cop NEO”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit