Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set kozmetik Biotherm Life Plankton Elixir

Kodi i produktit: 
PM_RE2Z69J1

46.34 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Marka Biotherm kujdeset që të posedoni lëkurë të shëndetshme dhe si e tillë ka sjellë në treg setin Life Plankton Elixir i cili përmban një serum, një krem për sy dhe një losion trupi. Serumi Life Plankton Elixir e përmirëson cilësinë e lëkurës, zbut rrudhat dhe e qetëson lëkurën e skuqur. Kremi për sy Life Plankton e bën hidratimin, ushqimin dhe rigjenerimin e lëkurës rreth syve, si dhe i zbut rrudhat. Losioni i trupit Lait Corporel është punuar nga limoni i athët dhe bën hidratimin dhe ushqimin e gjithë trupit. Produkti absorbohet shpejt dhe e zbut lëkurën.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit