Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Set kozmetike: shkëlqyes buzësh, hije për sy, maskarë, korrektor për grim, eyeliner

Kodi i produktit: 
PM_X41KZRKA

23.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Shkëlqyes buzësh me bazë uji. Thekson në mënyrë perfekte buzët, dhe grimcat opalecente të përfshira në të i zmadhojnë vizualisht ato.
  Hije për sy që përfshijnë 9 nuanca neutrale dhe me shkëlqim të vendosura në një paletë kompakte.
  Maskarë për volum intensiv dhe për dredhje të qerpikëve, e cila i kthen në mënyrë perfekte qerpikët dhe jep volum mahnitës falë formulës së saj afatgjate.
  Korrektor i lëngshëm me mbulim të lartë i përsosur për korrigjimin dhe konturimin e fytyrës.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit