Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set kundër rrudhave Nivea Q10 (krem dite dhe nate)

Kodi i produktit: 
PM_44BHJC2K

16.88 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Set kundër rrudhave nga Nivea për gjininë femrorë. Ky set përmban krem ditore 50 ml që zbut rrudhat dhe rigjallëron lëkurën. E përshtatshmë për të gjitha llojet e lëkurës. Kremi ditor përmban Q10 dhe kreatinë që rigjenerojnë lëkurën. Preferohet për moshat mbi 30 vjeç. Ky set përmban edhe krem nate 50 ml që gjithashtu përmban Q10 dhe kreatinë që ndihmon kundër rrudhave dhe hidraton lëkurën gjatë natës. Set shumë efektiv, I nevojshëm për lëkurë sa më të bukur dhe më të re.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit